WP

Wypadki na A2. Ogromne korki

Wczesnym popołudniem doszło do dwóch wypadków na autostradzie A2. Jeden wydarzył się niedaleko Łodzi. Dachował samochód. Drugie zdarzenie miało miejsce między węzłami Luboń a Krzesiny. Zderzyły się cztery tiry. Jadący A2 w kierunku Warszawy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Korek na A2 niedaleko Łodzi
Korek na A2 niedaleko Łodzi (WP.PL, Fot: Hubert Orzechowski)
WP

Dachowanie samochodu na A2 niedaleko węzła Wiskitki spowodowało ogromne utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Warszawy. Kierowcy utknęli w blisko 20-kilometrowym korku.

- Potwierdzam, że na A2 niedaleko Łodzi dachował samochód osobowy. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. Samochody jadące w kierunku Warszawy są puszczane pasem awaryjnym. Należy liczyć się z utrudnieniami jeszcze co najmniej przez godzinę - poinformował Wirtualną Polskę Sylwester Jakubczyk, oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Karambol niedaleko Poznania

WP

Podobne utrudnienia w ruchu na A2 są między węzłami Luboń a Krzesiny. Doszło tam do zderzenia czterech ciężarówek - informuje gloswielkopolski.pl. Tutaj nikt nie został poszkodowany, ale kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Szacowany czas utrudnień to trzy godziny - informuje Autostrada Wielkopolska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP