Trwa ładowanie...
d3xlum2

Wypadek na autostradzie A2 - trzy osoby zostały ranne

Rano na autostradzie A2 na terenie powiatu nowotomyskiego samochód marki Ford zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Prawdopodobnie kobieta kierująca autem zasnęła za kierownicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na autostradzie A2 - trzy osoby zostały ranne
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d3xlum2

Do zdarzenia doszło około godz. 4.20 na 109. kilometrze autostrady A2, na terenie powiatu nowotomyskiego. Jadący w kierunku Świecka samochód osobowy marki Ford C-Max w pewnym momencie nagle zjechał z jezdni.

- Wszystko wskazuje na to, że kobieta, która kierowała fordem, zasnęła za kierownicą. Samochód zjechał z jezdni na pas zieleni i uderzył w betonowy przepust – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską Andrzej Łaciński, oficer prasowy nowotomyskiej straży pożarnej. – Siła uderzenia była tak duża, że siedzący obok niej mężczyzna doznał złamania kości stopy. W wypadku ucierpiała też dwójka dzieci. Jedno doznało obrażeń głowy, a drugie złamania nogi – dodaje.

Wszyscy poszkodowani zostali odwiezieni do szpitali. Ponieważ samochód w momencie wypadku znajdował się na poboczu, zdarzenie nie spowodowało poważniejszych utrudnień w ruchu na autostradzie.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3xlum2

Podziel się opinią

Share
d3xlum2
d3xlum2
Więcej tematów