Trwa ładowanie...
d3va4sn

Wybory prezydenckie 2020. Krzysztof Bosak o Andrzeju Dudzie: nadskakuje środowiskom żydowskim

- Nie ma kandydata, który miałby podobne postulaty, przekaz i poglądy jak ja - zapewnia Krzysztof Bosak. Kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich dowodzi, że Andrzej Duda reprezentuje idee centrowe i dba o środowiska "poprawne politycznie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Krzysztof Bosak twierdzi, że ma propozycję dla niewierzących
Wybory prezydenckie 2020. Krzysztof Bosak twierdzi, że ma propozycję dla niewierzących (PAP, Fot: Piotr Polak)
d3va4sn

- Jestem w tych wyborach jedynym wiarygodnym politykiem o poglądach konserwatywno-wolnościowo-narodowych. Prezydent Duda nie reprezentuje takich idei - twierdzi Krzysztof Bosak w rozmowie z portalem gazeta.pl.

Zdaniem kandydata Konfederacji na prezydenta Andrzej Duda jest wiarygodny w "reprezentowaniu idei centrowych, w mówieniu językiem liberalnym czy lewicowym o polskiej historii, w dystansowaniu się do nacjonalizmu". - Nie ma kandydata, który miałby podobne postulaty, przekaz i poglądy jak ja - zaznacza Bosak.

d3va4sn

W jego ocenie dla obecnego prezydenta priorytetem jest "zachowanie wysokiej wiarygodności w środowiskach poprawnych politycznie – żydowskich, lewicowych, mediach głównego nurtu, wielkich międzynarodowych korporacjach". Bosak uważa, że poprawność polityczna to "zaprzeczenie polskiej kultury".

Zobacz też: Prezydent wygwizdany w Pucku. Kosiniak-Kamysz broni Dudy

Wybory prezydenckie 2020. Bosak szuka poparcia także u niewierzących

- Niestety zachowania i działania Dudy dowodzą, że jako głowa państwa nadskakuje środowiskom żydowskim - uważa kandydat Konfederacji na prezydenta. Przyznał jednocześnie, że oferta jego ugrupowania jest skierowana nie tylko do katolików, którzy w jego ocenie stanowią ok. połowę społeczeństwa.

d3va4sn

- Druga połowa albo wyznaje inne wiary, albo jest niewierząca. Uważamy, że nasze propozycje idące w duchu konserwatywnym, wolnościowym i narodowym są dobre dla całego społeczeństwa. Wcale nie trzeba być osobą wierzącą, żeby dostrzec w tym co mówimy logikę, zdrowy rozsądek czy po prostu instynkt samozachowawczy - uważa Krzysztof Bosak.

Źródło: gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3va4sn

Podziel się opinią

Share

d3va4sn

d3va4sn
Więcej tematów