Trwa ładowanie...

Wrocław: Jest termin remontu na A4 – utrudnienia dla kierowców

Na autostradzie A4, pomiędzy Wrocławiem a Legnicą już niebawem ruszy remont związany ze zniszczonymi wiaduktami na trasie. Na tym odcinku kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Wrocław: Jest termin remontu na A4 – utrudnienia dla kierowcówŹródło: GDDKiA
d3pdb1h
d3pdb1h

Remont na A4 – utrudnienia drogowe

Podpisano umowę na wykonanie prac remontowych na autostradzie A4, pomiędzy Wrocławiem a Legnicą. Remont będzie prowadzony od kwietnia, ze względu na fatalny stan 1 z wiaduktów na wspomnianym odcinku zostanie całkowicie wyburzony, a 6 czeka gruntowny remont. Do rozbiórki przeznaczona jest estakada zlokalizowana na 143 kilometrze, w okolicach miejscowości Sadków, obiekt ten jest już wyłączony dla ruchu.

Na kolejnych odcinkach trasy Wrocław - Legnica kierowcy muszą być przygotowani na utrudnienia drogowe. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega, że na autostradzie A4 pojawią się zwężenia jezdni oraz ograniczenia prędkości, będzie również obowiązywał zakaz poruszania się pojazdów ponadgabarytowych. W trakcie prac mogą pojawić się nieprzewidziane zmiany w organizacji ruchu, o czym na bieżąco będzie informować Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Planowo prace mają się zakończyć w IV kwartale bieżącego roku. Utrudnień można się spodziewać w następujących lokalizacjach:

  • 105 kilometr - Wądroże Wielkie
  • 112 kilometr - Budziszów Wielkie
  • 130 kilometr - Piotrowice
  • 145 kilometr - Strzeganowice
  • 146 kilometr - Biskupice
  • 149 kilometr - Nowa Wieś Wrocławska
d3pdb1h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Koniec ze zmianą czasu. "To nie ma ekonomicznego sensu"

d3pdb1h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pdb1h
Więcej tematów