Trwa ładowanie...
d1ng6xv

Wraz z konkubentem molestowała własne dzieci

Na karę czterech lat bezwzględnego więzienia skazał sąd w Kępnie (Wielkopolskie) 34-letnią kobietę za wykorzystywanie seksualne trójki dzieci w wieku 4, 7 i 9 lat. Oskarżony o to samo 30-letni konkubent kobiety usłyszał wyrok 3,5 roku pozbawienia wolności.
Share
d1ng6xv

Jako karę dodatkową sąd orzekł zakaz kontaktowania się matki z dziećmi do czasu ukończenia przez nie 18 lat. Sędzia Aleksander Dziwiński podkreślał, że dzieci żyły w "zdegradowanym środowisku, w którym nie brakowało alkoholu".

Jak powiedział zastępca szefa prokuratury okręgowej w Ostrowie Wlkp. Janusz Walczak, kobieta nie sprawowała też należytej opieki nad dziećmi. - Zarzucono jej również psychiczne znęcanie się nad nimi, zabieranie ich do miejscowego baru i przebywanie tam do późnych godzin nocnych - poinformował. Zaznaczył, że konkubent nie jest ojcem wykorzystywanych dzieci.

Przeprowadzone w trakcie śledztwa badania psychiatryczne wykazały, że kobieta i jej konkubent mieli w trakcie popełniania zarzucanych im czynów w pełni zachowaną poczytalność.

O zachowaniach podejrzanych poinformowała prokuraturę w Kępnie opiekunka prawna dzieci, która zajmowała się nimi przez pewien czas. Od ubiegłego roku dzieci przebywają w rodzinie zastępczej. Wyrok nie jest prawomocny.

NaSygnale.pl: 7 tys. zł nagrody za wskazanie sprawcy wypadku

d1ng6xv

Podziel się opinią

Share
d1ng6xv
d1ng6xv
Więcej tematów