Trwa ładowanie...
dz6fk0b

Właścicielka biura podróży oszukała 180 klientów i uciekła z pieniędzmi

Policja z Biłgoraju poszukuje 44-letniej właścicielki biura podróży, która uciekła z pieniędzmi klientów. W sprawie poszkodowanych jest co najmniej 180 osób, które wykupiły w tym biurze swój wakacyjny wyjazd. Teraz zamiast urlopu mają jedynie problem. Kobieta zniknęła nie rezerwując wycieczek, za które wzięła pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Właścicielka biura podróży oszukała 180 klientów i uciekła z pieniędzmi
(Shutterstock.com)
dz6fk0b

- Zaczęli zgłaszać się na policję pokrzywdzeni, którzy twierdzili, że zostali oszukani przez właścicielkę biura - powiedziała Polsat News st.sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Okazało się, że kobieta zawierała umowy z klientami na zagraniczne wycieczki, których nigdy nie zarezerowała. Tymczasem klienci wpłacili jej pieniądze na organizację wypoczynku. 44-latka uciekła z pieniędzmi klientów zostawiajac ich z niczym. Zamiast wymarzonych wakacji mają poważne zmartwienie. Na policję wciąż zgłaszają się poszkodowani. Policja nie ujawnia nazwy biura ani danych personalnych oszustki.

- Sprawa została zgłoszona do prokuratury, która wszczęła dochodzenie w sprawie oszustwa w stosunku do mienia o znacznej wartości - powiedział w rozmowie z portalem bilgorajska.pl prokurator rejonowy Marek Głowala. Za wyłudzenie pieniędzy o oszustwo kobiecie grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

dz6fk0b

Podziel się opinią

Share

dz6fk0b

dz6fk0b
Więcej tematów