Trwa ładowanie...

Wykonawca odbudowy mostu Łazienkowskiego przyznaje: "Otwarcie na wybory"

Wpis pojawił się na profilu społecznościowym "Nowy Łazienkowski".

Wykonawca odbudowy mostu Łazienkowskiego przyznaje: "Otwarcie na wybory"
d1f6mr6
d1f6mr6

Kierowcy od dłuższego czasu są przygotowani na udostępnienie przeprawy z końcem października. Podkreślał to zarówno wykonawca inwestycji firma PORR Polska Infrastructure, jak i warszawski ratusz. Okazuje się jednak, że internautów w osłupienie wprawiła informacja o oddaniu na wybory mostu...w Norwegii. Post właśnie takiej treści pojawił się na profilu "Nowy Łazienkowski". Problem w tym, że przekaz jest uzupełniony zdjęciem przeprawy, która nie przypomina w żaden sposób stołecznego mostu .

Wielu odbiorców nie skojarzyło, iż chodzi o zwykły żart odnoszący się do terminu zbliżających się wyborów parlamentarnych. Wykonawca realizuje też bowiem inną inwestycję, właśnie w Norwegii. Udostępnienie mostu Tresfjord zbiega się w czasie z głosowaniem wyborczym w Polsce. Stąd ten nieszablonowy dowcip ze strony firmy PORR Polska Infrastructure.

Oddamy na Wybory. Most Tresfjord w Norwegii. pic.twitter.com/h3Eihqlzqr

d1f6mr6

— Nowy Łazienkowski (@lazienkowski)

Co do samego mostu Łazienkowskiego, to już 27 października nadzór budowlany ma go finalnie ocenić a następnie wydać wszystkie niezbędne pozwolenia na użytkowanie. Niewykluczone więc, że przeprawa będzie jednak oddana kilka dni wcześniej niż planowano, lecz rzecz jasna już po wyborach parlamentarnych.

Ostrożnie w całej sprawie wypowiadają się przedstawiciele ratusza - Dużo w tej kwestii zależy od wykonawcy, jednak ciągle obowiązującym terminem jest koniec października - powiedziała WawaLove.pl Agnieszka Kłąb z zespołu prasowego Urzędu Miasta - Jeśli jednak most Łazienkowski udałoby się otworzyć nawet kilka godzin wcześniej, to z pewnością tak się stanie - kończy Kłąb.

d1f6mr6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f6mr6
Więcej tematów