Trwa ładowanie...

Wola. Mężczyzna zepchnięty ze schodów w przejściu podziemnym. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

35-letni Konrad L. zepchnął ze schodów mężczyznę, z którym pokłócił się w przejściu podziemnym na warszawskiej Woli. Pokrzywdzony trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.

Wola. Mężczyzna zepchnięty ze schodów w przejściu podziemnym. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala
d47mqdh
d47mqdh

35-letni Konrad L. w wyniku szarpaniny zepchnął ze schodów mężczyznę, z którym uprzednio pokłócił się w przejściu podziemnym. Pokrzywdzony stracił przytomność i z dużymi obrażeniami ciała został zabrany przez karetkę pogotowia. 35-latek w maju opuścił więzienie. W przeszłości był karany za podobne przestępstwo. Został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Do zdarzenia doszło przy ul. Wolskiej, na początku października br. w przejściu podziemnym. Wówczas doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami, w wyniku której sprawca zepchnął ze schodów pokrzywdzonego. Ten trafił nieprzytomny do szpitala z obrażeniami ciała. W chwili interwencji, mężczyzna na widok oznakowanego radiowozu, podjął próbę ucieczki. Po kilku minutach krótkiego pościgu 35-latek został zatrzymany. Okazało się, że Konrad L. był już wcześniej karany za podobne przestępstwo i w maju br. opuścił zakład karny. 35-latek trafił do policyjnej celi.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zgromadzili materiał dowodowy i przekazali podejrzanego w ręce prokuratora. Konrad L. usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała w warunkach recydywy. Decyzją sądu 35-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

d47mqdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47mqdh
Więcej tematów