Trwa ładowanie...

Tragiczny wypadek na przejeździe przy stacji PKP Błonie. "Rowerzysta zginął na miejscu"

Występują również utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Tragiczny wypadek na przejeździe przy stacji PKP Błonie. "Rowerzysta zginął na miejscu"
d31miid
d31miid

Dzisiejszego poranka niedaleko stacji kolejowej w Błoniu doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął rowerzysta, który chciał przedostać się na drugą stronę przy opuszczonych zaporach. Potrącony przez pociąg, nie miał żadnych szans na przeżycie.

- Niestety rowerzysta postanowił przejechać na drugą stronę, przy opuszczonym szlabanie. Nie zauważył nadjeżdżającego składu relacji Dęblin-Sochaczew i został potrącony - przekazał WawaLove.pl st. asp. Robert Papiernik z Komendy Policji w Błoniu.

Na miejscu szybko pojawiła się załoga pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon mężczyzny. Przyjechał również prokurator, który postara się teraz szczegółowo ustalić okoliczności tej tragedii. O występujących utrudnieniach poinformowały Koleje Mazowieckie. Opóźnienia poszczególnych pociągów na trasie Warszawa-Kutno wynoszą około 30 minut. Zostały już odwołane pociągi: Warszawa Rembertów (07:16) - Błonie (07:51), na odcinku Warszawa Zachodnia - Błonie, Warszawa Rembertów (07:33) - Sochaczew (08:45), na odcinku Warszawa Zachodnia - Sochaczew oraz w całej relacji skład Błonie (08:13) - Warszawa Wschodnia (08:54).

d31miid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31miid
Więcej tematów