Trwa ładowanie...

Piotr Guział broni Janusza Korwin-Mikkego [WIDEO]

"To co zrobił JKM nie mieści się w cywilizowanych odruchach. Jednak zrobił to Boniemu, donosicielowi SB i kłamcy" - komentuje burmistrz Ursynowa

Piotr Guział broni Janusza Korwin-Mikkego [WIDEO]
d1jag65
d1jag65

Wszystko zaczęło się podczas spotkania ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego z polskimi posłami do Parlamentu Europejskiego.

Jak relacjonuje Michał Boni - eurodeputowany PO i były szef Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji - powiedział on "dzień dobry" posłowi Korwin-Mikkemu. A ten uderzył go w twarz. "To nie jest normalne!" - napisał na Twitterze Boni. MSZ zdecydowało się z kolei skierować zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.

Janusz Korwin-Mikke zapowiadał wcześniej, że gdy spotka posła Boniego, dojdzie do rękoczynów. "Gdy zro­bi­łem usta­wę lu­stra­cyj­ną, on na­zwał mnie idio­tą i oszo­łomem, że mogę go po­dej­rze­wać. Parę lat póź­niej przy­znał się, że był agen­tem. Nie prze­pro­sił mnie, więc gdy go spo­tkam, dam mu w mordę" - mówił Janusz Kor­win-Mik­ke w tygodniku "Do Rzeczy".

d1jag65

Michał Boni z kolei powiedział, że wielokrotnie przepraszał już za rzeczy, które - jak mówi - był zmuszony podpisać wiele lat temu:

"Pan poseł Korwinn-Mikke w 1992 roku wnioskował i ujawnienie listyosób, które były wtedy uznane za agentów. Myślę, że czuje się czymś poruszony. Ja nie wypowiadałem się na temat pana Korwina-Mikke i uważam całą sprawę za zamkniętą. To co miałem do powiedzenia w tej sprawie, powiedziałem, przeprosiłem. Z pokorą przyjmuję w sieci różne ataki na swój temat, ale to jest złamanie normy" - powiedział były minister Boni.

Co na to Piotr Guział ?

Burmistrz Ursynowa nie powtrzymał się i także skomentował sprawę na swoim Twitterze. "To co zrobił JKM nie mieści się w cywilizowanych odruchach. Jednak zrobił to Boniemu, donosicielowi SB i kłamcy. To nieco usprawiedliwia" - skomentował Guział.

d1jag65

Jak dalej komentuje pod tym tekstem burmistrz Ursynowa "Boni donosił na kolegów. Być może przez niego wielu ludzi dostało w twarz od esbeków. Dziś jest pupilem władzy. To chore".

Co Wy myślicie o tej sprawie? Czekamy na Wasze komentarze!

d1jag65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jag65
Więcej tematów