Trwa ładowanie...

Narkotyki na Warsaw Challenge!

Zatrzymano osiem osób

Narkotyki na Warsaw Challenge!
d5dz3o1
d5dz3o1

W ostatni weekend w parku Sowińskiego na Woli odbył się Warsaw Challenge , czyli Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Breakdance. Konkurencjom tanecznym towarzyszyły koncerty polskich i światowych gwiazd hip-hopu. Gośćmi specjalnymi były gwiazdy amerykańskiego rapu, w tym legendarny DMX.

W imprezie wzięło udział około 10 tysięcy uczestników. Zarówno przed koncertem, w trakcie, jak i po jego zakończeniu było spokojnie i policjanci nie odnotowali poważniejszych incydentów. Niestety, część młodzieży nie potrafiła po prostu się bawić i koniecznie musiała zabrać ze sobą dodatkowe "dopalacze". Funkcjonariusze kontrolują młodych także pod tym względem, wiedzą bowiem,że podobne imprezy muzyczne często przyciągają handlarzy narkotykowych.

W trakcie legitymowania policjanci zatrzymali w sumie osiem osób. Znaleziono u nich zabronione substancje. W kieszeniach imprezowiczów, w paczkach papierosów czy opakowaniach od chusteczek higienicznych znajdowali zawiniątka, głównie z marihuaną .

d5dz3o1

Zatrzymani trafiali do komendy, gdzie zostali przesłuchani. Wszyscy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Mają od 17 do 39 lat. Wszystkie zatrzymane osoby oświadczyły, że posiadane przez nich środki odurzające zakupiły wyłącznie dla własnych potrzeb. Niestety, teraz grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci sprawdzają również źródła pochodzenia ujawnionych narkotyków. Oficerowie odpowiedzialni za zabezpieczenie podkreślają, że na koncercie było bezpiecznie i nie odnotowano żadnych incydentów zakłócenia porządku lub bezpieczeństwa.

d5dz3o1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5dz3o1
Więcej tematów