Trwa ładowanie...

Miała w plecaku ponad 250 gramów narkotyków!

Marihuana, amfetamina i haszysz (wideo)

Miała w plecaku ponad 250 gramów narkotyków!
d1jqyxt
d1jqyxt

Policjanci od dłuższego czasu obserwowali jeden z domów w Sulejówku. Ponadto sprawdzali i weryfikowali informacje dotyczące handlu narkotykami w okolicy. Starali się zdobyć dowody świadczące o narkotykowym procederze i dotrzeć do osób związanych z przestępczością narkotykową.

Kryminalni postanowili sprawdzić jeden z obserwowanych domów - podejrzewali, że mogą być tam ukryte narkotyki. Wkroczyli i zaczęli przeszukanie. Po dłuższej chwili natknęli się na plecak. W środku znaleźli narkotyki popakowane w foliowe woreczki. Były wśród nich takie środki odurzające jak: marihuana, amfetamina oraz haszysz. W sumie ponad 250 gramów!

Do policyjnego aresztu trafiła 20-letnia Weronika J. Młodej kobiecie przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec Weroniki J. środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Tymczasem kryminalni pracują dalej i badają dokładnie inne wątki tej realizacji. Będą starali się dotrzeć do źródła pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

d1jqyxt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jqyxt
Więcej tematów