Trwa ładowanie...

Lotnisko Chopina bez pociągów. Weekendowe utrudnienia

Zmiany także na trasach S1 i S2

Lotnisko Chopina bez pociągów. Weekendowe utrudnienia
d2iuhrw
d2iuhrw

W dniach 29-30 listopada 2014 r., pociągi SKM S3 i Kolei Mazowieckich KML nie będą kursowały na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Lotnisko Chopina. To nie koniec utrudnień - w tym samym czasie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej S1 jadące z Otwocka do centrum Warszawy, prawie przez cały dzień będą omijały stację Warszawa Olszynka Grochowska. Wszystko przez prace remontowe.

Pociągi SKM linii S3, a także KML, w wyżej podanych dniach nie dojadą z Warszawy Wschodniej na Lotnisko Chopina. Pociągi SKM S3 będą kursowały jedynie na odcinku Warszawa Wschodnia – Legionowo Piaski / Wieliszew. Pociągi KML będą jeżdziły na trasie Warszawa Wschodnia – Modlin.

Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej S1 jadące z Otwocka do centrum Warszawy, w godzinach od 5:50 do 18.00, będą omijały stację Warszawa Olszynka Grochowska. Pociągi jadące do Otwocka będą standardowo zatrzymywały się na tym przystanku.

d2iuhrw

Z kolei w godzinach od 23:00 do 6:00 pociągi SKM S1 i S2 kursujące do Otwocka i Sulejówka Miłosny, będą kursowały przez Warszawę Centralną - a nie jak zwykle, przez Warszawę Śródmieście. SKMka nie zatrzyma się na stacjach: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

Zmiany w kursowaniu tych pociągów spowodowane są remontami. Prace prowadzone są kolejny już weekend przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA na stacji Warszawa Zachodnia oraz na odcinku kolejowym Warszawa Wschodnia – Warszawa Wawer.

Informacje o rozkładach znajdziecie TUTAJ

d2iuhrw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iuhrw
Więcej tematów