Trwa ładowanie...

Kradli koszulki z gablot reklamowych na przystankach

13-latkom bardzo spodobał się t-shirt reklamowy, postanowili go mieć! Co więcej, w poniedziałek jeden z chłopców ukradł już taki sam t-shirt. Chcieli mieć drugi dla kolegi?

Kradli koszulki z gablot reklamowych na przystankach
d2qlb9v
d2qlb9v

Wczoraj około godziny 19.00 pracownicy monitoringu miejskiego zauważyli, jak dwóch chłopców włamuje się do gabloty w wiacie przystankowej i kradnie stamtąd koszulkę reklamową. Operatorzy kamer o wszystkim natychmiast powiadomili oficera dyżurnego, ten z kolei drogą radiową zaalarmował policjantów.

Okazało się, że chłopcy wsiedli do tramwaju. Funkcjonariusze czekali na nich na najbliższym przystanku. Marcin i Robert wpadli wprost w objęcia funkcjonariuszy wydziału nieletnich i patologii oraz policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową. Chłopcy mają po 13 lat. Zostali zatrzymani.

Jak wykazały dalsze czynności policji, Robert ma na swoim koncie jeszcze jedno identyczne zdarzenie. W miniony poniedziałek włamał się do tej samej gabloty i również ukradł taki t-shirt.

d2qlb9v

Obaj nieletni zostali przesłuchani, przedstawiono im zarzuty kradzieży z włamaniem. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

d2qlb9v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qlb9v
Więcej tematów