Trwa ładowanie...

Duże zmiany w kursowaniu pociągów z Dw. Wileńskiego

W podwarszawskich Ząbkach rozpoczyna się budowa tunelu drogowego pod torami

Duże zmiany w kursowaniu pociągów z Dw. Wileńskiego
d2m25yl
d2m25yl

14 kwietnia ropoczną się prace związane z budową długo wyczekiwanego przez niektórych warszawiaków tunelu drogowego pod torami kolejowymi w Ząbkach.

Od połowy kwietnia do 30 listopada 2013 roku pociągi będą kursować według zmienionego rozkładu jazdy. Przejazd na tej trasie zajmie ok. 5 minut dłużej niż obecnie. W dni robocze odwołane zostanie kursowanie aż 34 pociągów, w tym 20 w relacji Wołomin-Warszawa Wileńska (wszystkie pociągi w tej relacji) oraz 14 pociągów w relacji Tłuszcz-Warszawa Wileńska. Z kolei w weekendy odwołanych zostanie 5 pociągów, z czego 2 pociągi w relacji Warszawa Wileńska-Wołomin oraz 3 pociągi w relacji Warszawa Wileńska-Tłuszcz.

Od 14 kwietnia w godzinach szczytu spodziewać się zatem możemy dwa razy mniej pociagów. Jednak, jak obiecuje dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich, Dariusz Grajda, składy zostaną dodatkowo wzmocnione.

Obecnie na dworcu Warszawa Wileńska dystrybuowane są ulotki informujące o utrudnieniach, zawierające numer telefonu, pod który mogą dzwonić pasażerowie, aby uzyskać dodatkowe informacje. Ze szczegółowym rozkładem jazdy pociągów można się zapoznać na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Tabele rozkładów jazdy”.

d2m25yl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m25yl
Więcej tematów