Trwa ładowanie...

Blok na Ursynowie jest nawiedzony?

Samobójstwa, morderstwo, nagłe zgony sąsiadów, wylewy czy zawały. Wszystko podobno przez byłego właściciela terenu, któremu odebrano ziemię

Blok na Ursynowie jest nawiedzony?
d10mc80
d10mc80

Duchy, mord siekierą, nieoczekiwane samobójstwa, wylewy i zawały.* Od dawna mówi się na Ursynowie , że blok przy Herbsta 4 jest nawiedzony.* Od samego początku budynek był miejscem akcji tajemnicznych i tragicznych wydarzeń.

Wszystko zaczęło się od samobójstwa kobiety, która wyskoczyła z balkonu. Od tego momentu kolejni mieszkańcy bloku zaczęli tracić życie - donosi serwis haloursynow.pl. Młody lokator został śmiertelnie potrącony przez samochód. Potem kolejny mieszkaniec bloku odkrył zdradę swojej żony i zabił ją w mieszkaniu siekierą. Młody chłopak wyskoczył z okna, kolejny zaś powiesił się w piwnicy. Samobójstwo w tym miejscu popełnił nawet kierowany przez nieznane moce listonosz - czytamy w serwisie.

Kiedy listonosz rzucił się z okna wiedziałam, że to nie był przypadek. I nie myliłam się. Znaliśmy się od dawna i wiem, że nie odebrałby sobie życia. Coś go do tego namówiło. On przyszedł do mnie po swojej śmierci - we śnie i powiedział, że to człowiek który tu się kiedyś powiesił, kazał mu się zabić. Trzeba rozumieć to co się tutaj dzieje, ale nie każdy chce. Dlatego większość ludzi mówi, że nawiedzony blok to bajki - opowiada pani Barbara, mieszkanka bloku .

d10mc80

Podobno klątwa została rzucona na to miejsce przez byłego właściciela terenu. Komuniści zabrali mu ziemię, a ten w złości przeklął wszystko i wszystkich, po czym się powiesił. Od tamtego czasu dzieją się tutaj dziwne rzeczy – mówi pan Stanisław.

Czy słyszeliście te historie? A może znacie jakieś inne nawiedzone miejsca w Warszawie? Piszcie do nas na redakcja@wawalove.pl

d10mc80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10mc80
Więcej tematów