Trwa ładowanie...

"Totalna awantura". PiS kontratakuje spotem wyborczym o agresywnej opozycji

- Po stronie opozycji nie ma programu, nie ma wizji, nie ma polemiki i pomysłu na Polskę, jest tylko agresja - powiedział szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. Zaprezentował spot wyborczy "Totalna awantura to nie program dla Polski".

Share
"Totalna awantura". PiS kontratakuje spotem wyborczym o agresywnej opozycji
Źródło: Youtube.com, Fot: WP
d2pok3p

Wykorzystano w nim migawki z demonstracji i agresywne zachowania przeciwników obozu rządzącego. "PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć" oraz "Won śmieciu". Pojawiło się też "będziesz siedział" - okrzyk kierowany do prezydenta Andrzeja Dudy podczas demonstracji przeciwko podpisaniu nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Emocje demonstrantów przeplatają się z wypowiedziami polityków opozycji np: "nie zreformujemy gospodarki".

- Ja dzisiaj pytam Platformy Obywatelskiej, jaki ma pomysł na te wybory, jaki ma program? Jaki ma program dla polskiej wsi? Jaki macie program dla polskiej służby zdrowia? Co zrobicie z 300+, co zrobicie z 500+, co zrobicie z Mieszkaniem+, co wreszcie zrobicie z wiekiem emerytalnym? - pytał na konferencji Poręba.

d2pok3p

Spot to odpowiedź partii Jarosława Kaczyńskiego na ostatnią kampanię PO i Nowoczesnej. Również odwoływała się do emocji wyborców. Kilka dni temu na ulicach polskich miast pojawiły się billboardy przedstawiające groźną twarz Jarosława Kaczyńskiego i hasła zaczynającymi się od "PiS wziął miliony...". "PiS wziął miliony, a ludzi nie stać na leki", "PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma", "PiS wziął miliony, a prąd drogi jak nigdy" - to tylko kilka z nich.

Tomasz Poręba przekonywał na konferencji, że PiS realizuje swój program konsekwentnie. - Dotrzymujemy słowa, jesteśmy wiarygodni, jesteśmy sprawdzeni w zarządzaniu państwem i podczas najbliższych dni, najbliższych tygodni tej kampanii będziemy przedstawiać kolejne propozycje programowe dla polskiego samorządu - zapowiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pok3p

Podziel się opinią

Share
d2pok3p
d2pok3p
Więcej tematów