Trwa ładowanie...
d1oc0tk

Tomasz Sekielski i "Tylko nie mów nikomu" - pierwszy zwiastun filmu o pedofilii w Kościele. Premiera już w maju

Tomasz Sekielski publikuje pierwszy zwiastun filmu dotyczącego pedofilii w Kościele. „Tylko nie mów nikomu” zadebiutuje 11 maja. Produkcja będzie dostępna za darmo w serwisie YouTube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski zapowiada premierę "Tylko nie mów nikomu" i publikuje pierwszy zwiastun filmu.
Tomasz Sekielski zapowiada premierę "Tylko nie mów nikomu" i publikuje pierwszy zwiastun filmu. (Youtube.com)
d1oc0tk

Tomasz Sekielski – "Tylko nie mów nikomu" z pierwszym zwiastunem

Tomasz Sekielski za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnił pierwszy zwiastun filmu o pedofilii w Kościele. Minutowe nagranie zawiera wypowiedzi bohaterów produkcji Sekielskiego. W tej krótkiej zapowiedzi powtarzają się słowa nakazujące ofiarom zachowanie milczenia.

Tomasz Sekielski – dokument powstał dzięki wsparciu ochotników

Tomasz Sekielski mógł zrealizować "Tylko nie mów nikomu" dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Środki na realizację projektu Sekielski pozyskał dzięki portalowi Patronite. Na łamach tej strony zwrócił się z prośbą o finansowe wsparcie realizacji jego filmu. Ochotnicy mogli dokonywać jednorazowych przelewów na konto autora lub wspierać projekt cyklicznymi przelewami. Dzięki wsparciu internautów Sekielski zebrał ponad 450 tys. zł i mógł dokończyć film o pedofilii w Kościele.

d1oc0tk

Tomasz Sekielski jak Wojciech Smarzowski?

Tomasz Sekielski i jego "Tylko nie mów nikomu" to kolejna w ostatnich miesiącach produkcja dotycząca problemu pedofilii w Kościele. W ubiegłym roku kinowym hitem była produkcja Wojciecha SmarzowskiegoKler”. Różnica między filmami jest taka, że "Tylko nie mów nikomu" będzie filmem dokumentalnym, a nie fabularnym, a więc przedstawi historię i wypowiedzi osób, które doświadczyły przemocy ze strony duchownych.

Tomasz Sekielski – premiera "Tylko nie mów nikomu"

"Tylko nie mów nikomu" zadebiutuje 11 maja w serwisie YouTube na kanale Tomasza Sekielskiego. Taką informację reżyser przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potwierdzenie daty premiery zostało zawarte w pierwszym zwiastunie "Tylko nie mów nikomu", który został opublikowany 12 marca.

d1oc0tk

Podziel się opinią

Share

d1oc0tk

d1oc0tk
Więcej tematów