Trwa ładowanie...

"To, co robi ten człowiek jest obrzydliwe". Co w tygodnikach?

Co znajdziemy w poniedziałkowych tygodnikach opinii? Poruszane tematy to m.in. kariera Jerzego Zięby, samozwańczego speca od medycyny i ostra krytyka opozycji w wywiadzie z Wojciechem Cejrowskim. Jest też Małgorzata Wasserman, która szeroko omawia aferę Amber Gold i temat radzenia sobie ze śmiercią dziecka.

Share
"To, co robi ten człowiek jest obrzydliwe". Co w tygodnikach?
Źródło: Okładki "Wprost", "Sieci"
d2sk7dc

"Zbigniew Wodecki, Grzegorz Miecugow, Tomasz Kalita – naczelny uzdrowiciel Polski Jerzy Zięba wykorzystał ich śmierć do rozwoju pseudomedycznego biznesu. Rodziny zmarłych są oburzone, ale i bezradne. Podobnie jak przerażeni całym procederem lekarze" – tak swoją "jedynkę" reklamuje redakcja "Wprostu". Rozmawia m.in. z żoną Tomasza Kality, która mówi: "To, co robi ten człowiek, jest obrzydliwe".

– Pierwszym kodziarzem był Donald Tusk – tak już w rozmowie z "DoRzeczy" mówi Wojciech Cejrowski, określany przez gazetę jako "komik, pisarz i przedsiębiorca zamieszkały w Arizonie". Tomasz Terlikowski na jej łamach z kolei staje w obronie polskiego Kościoła katolickiego, na życie którego, jego zdaniem, "narzuca się podziały polityczne". Rafał Ziemkiewicz natomiast uderza w Platformę Obywatelską, pisząc, że partia "nie zauważa nawet, że zaczyna się kruszyć jej twardy elektorat".

Tygodnik "Sieci"
Źródło: Tygodnik "Sieci"

Bohaterką okładki "Sieci" jest Małgorzata Wasserman. Siedzi na skórzanym białym fotelu i z uśmiechem patrzy w obiektyw. Podpis mówi jasno: "Rządziła u nas mafia". "Przewodnicząca sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold mówi o porażających faktach, z których wynika, że w czasie rządów koalicji PO-PSL zorganizowany świat przestępczy miał wpływ na działania wszystkich służb państwa" – ogłasza redakcja prawicowego tygodnika. "Newsweek" na "jedynkę" wybrał natomiast temat śmierci dzieci. "Kiedy umiera dziecko, wydaje się, że świat się skończył" - wybrzmiewa z okładki.

Wirtualnemedia.pl
Źródło: Wirtualnemedia.pl
d2sk7dc

Podziel się opinią

Share
d2sk7dc
d2sk7dc
Więcej tematów