Trwa ładowanie...
d3fcn3o

Tęskniliście za Stefanem Niesiołowskim? Właśnie zapowiedział powrót do "walki o wolność Polski"

10 lipca 2017 roku to obecnie najważniejsza data w politycznym kalendarzu w Polsce. Tradycyjnie już w stolicy odbędzie się miesięcznica smoleńska. Zbroją się również kontrmanifestanci - swoją obecność potwierdzili Frasyniuk, Wałęsa, a teraz także Stefan Niesiołowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tęskniliście za Stefanem Niesiołowskim? Właśnie zapowiedział powrót do "walki o wolność Polski"
(PAP)
d3fcn3o

Rozpoczęło się od feralnej akcji z wyniesieniem Władysława Frasyniuka z kontrmanifestacji. Wybuchła niesamowita burza, ale teraz zapowiada nam się jeszcze bardziej interesujący spektakl polityczny.

Opozycjonista z czasów PRL potwierdził, że pojawi się 10 lipca w Warszawie. I namawia do licznego przyjścia na Krakowskie Przedmieście.

Na apel odpowiedział Lech Wałęsa. Szybko odezwali się związkowcy z gdańskiej stoczni, którzy zapowiedzieli konfrontację z byłym prezydentem.

d3fcn3o

Jednym słowem, 10 lipca będzie się działo, a zabezpieczenie miesięcznicy będzie dużym wyzwaniem dla służb.

Niesiołowski pojawi się na kontrmanifestacji. "Walczę o wolność Polski"

Teraz do gry postanowił włączyć się Stefan Niesiołowski. W programie "Tak czy Nie" w Polsat News zapowiedział, że pojawi się na kontrmanifestacji.

- Walczę o wolność Polski, walczę o demokrację. Nie wiem czy wejdę w tę strefę (gdzie planowana jest miesięcznica smoleńska - przyp. red.), ta strefa będzie bardzo chroniona. PiS mobilizuje duże siły - wyjaśnił.

d3fcn3o

Jenoty, grzybiarze i akwaria…czyli Stefan Niesiołowski Show - musisz to zobaczyć!

Dodał, że są różne miejsca protestowania w Warszawie przeciwko "tej chucpie pisowskiej, tej awanturze, którą PiS robi każdego 10. dnia miesiąca".

- Nie sądziłem nigdy, że dożyję czasów, że Polska znów nie będzie demokratyczna. To jakiś makabryczny żart - mówił Stefan Niesiołowski.

d3fcn3o

Podziel się opinią

Share
d3fcn3o
d3fcn3o
Więcej tematów