Komorowski: wyrok ws. Gosiewskiego, to tryumf PO
To jest tryumf Platformy Obywatelskiej, a także niezależnego sądownictwa - tak wiceszef PO Bronisław Komorowski skomentował orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie, który zdecydował, że wicepremier Przemysław Gosiewski (PiS) musi przeprosić Platformę za zarzucanie jej działaczom powiązań z "grupą przestępczą".