Wrocław. Podpalił śmietniki, spalił samochód dostawczy i budynek handlowy. Straty sięgają 70 tys. zł
Podpalanie śmietników to prawdziwa plaga. Jak niebezpieczne może być tak skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie przekonał się 56-latek, który na terenie wrocławskiego Zgorzeliska wzniecił ogień. Niestety, żywioł pochłonął nie tylko śmieci, ale także samochód dostawczy i budynek handlowy.