Trwa ładowanie...

Śląskie. 4 listy gończe, 4 lata ucieczki. Do czasu jednej kontroli drogowej

Policja w Mysłowicach zatrzymała 35-letniego mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości blisko 4 lata.
Share
Śląskie. 35-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.
Śląskie. 35-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.Źródło: Pixabay
d18dlaa

Ponadto 35-latek kierował pojazdem nie mając do tego uprawnień i próbował wprowadzić policjantów w błąd, co do swojej tożsamości, za co ukarany został wysokim mandatem. Najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.

Mężczyzna prowadzący seata został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego mysłowickiej komendy. Kierowca oświadczył mundurowym, że nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

- Podawane przez niego dane osobowe okazały się jednak nieprawdziwe. Policjanci przeprowadzili więc kontrolę osobistą mężczyzny i znaleźli jego dowód – relacjonuje śląska policja.

d18dlaa

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach szybko wyszło na jaw, dlaczego próbował wprowadzić policjantów w błąd.

- Okazało się, że 35-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej poszukiwany jest czterema listami gończymi, a ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się blisko 4 lata – informują służby prasowe policji.

Spotkanie Gowina z Kaczyńskim. Adam Bielan komentuje

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do mysłowickiej komendy. Za popełnione wykroczenia ukarany został mandatem w wysokości 1 tysiąca złotych. 35-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d18dlaa

Podziel się opinią

Share
d18dlaa
d18dlaa
Więcej tematów