Trwa ładowanie...
d2n4704

Jaworzno. Pojechali na interwencję, odkryli plantację marihuany

Mini plantację konopi indyjskich zlikwidowali policjanci z Jaworzna. Oprócz krzaków nielegalnej rośliny,zabezpieczyli również sprzęt służący do jej uprawy. Zatrzymanemu 33-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.
Share
Jaworzno. Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany.
Jaworzno. Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany.Źródło: Śląska Policja
d2n4704

Do odkrycia plantacji doszło podczas interwencji domowej. Po wejściu do domu zastali 33-letniego mężczyznę, który, jak się okazało, na poddaszu uprawiał zakazane rośliny. Plantacja wyposażona była w sprzęt oświetleniowy i grzewczy.

Jaworzno. Zlikwidowana domowa plantacja marihuany

Śledczy zabezpieczyli krzaki konopi w różnej fazie wzrostu. Z takiej ilości można byłoby wytworzyć około 200 porcji dilerskich gotowego suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów dotyczących uprawy zakazanych roślin. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi kara do 3 lat więzienia.

d2n4704

Sukces w walce z handlem zabronionymi substancjami odnieśli również mundurowi z Zawiercia. Przejęli amfetaminę, z której można byłoby przygotować ponad 2800 porcji.

Zawierciańscy policjanci ustalili, że 30-letni mieszkaniec Zawiercia może posiadać przy sobie znaczną ilość środków odurzających. Informacja ta została potwierdzona. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina, z której można było przygotować ponad 2800 porcji tego narkotyku. Zarówno on, jak i towarzyszący mu 23-latek, od którego kupił narkotyki, zostali zatrzymani. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Najbliższe trzy miesiące spędzą w izolacji. Zarówno za udzielanie środka odurzającego, jak i za posiadanie znacznej ilości takich środków grozi kara do 10 lat więzienia.

Burza po słowach Andrzeja Zybertowicza. Bartosz Arłukowicz: niewiarygodne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2n4704

Podziel się opinią

Share
d2n4704
d2n4704
Więcej tematów