Trwa ładowanie...

Śląskie. Przechwycone narkotyki w Tychach i Jaworznie. Wyroki mogą być surowe

Policja w Tychach i Jaworznie zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę, z których mogło trafić do obiegu prawie tysiąc porcji dilerskich narkotyku. Obu grozi kara do 10 lat więzienia.
Share
Śląskie. Policja w Tychach i Jaworznie zatrzymała mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę.
Śląskie. Policja w Tychach i Jaworznie zatrzymała mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę.Źródło: Policja Śląska
d2pfxjn

Tyscy kryminalni wpadli na trop 40-letniego tyszanina, który miał przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli bryły białej substancji. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina.

Łącznie stróże prawa przejęli narkotyki, z których można było przygotować prawie pół tysiąca działek dilerskich. - Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem – podała śląska policja.

Za posiadanie nawet niewielkich ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat więzienia. W przypadku posiadania znacznej ilości takich substancji sprawca może ponieść karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

d2pfxjn

Śląskie. 4 tysiące porcji dilerskich amfetaminy w Jaworznie

Do aresztu dilera doszło także w Jaworznie, gdzie policja zatrzymała 25-letniego mężczyznę, u którego przejęto ponad 400 gramów amfetaminy, z której można było przygotować przeszło 4 tysiące porcji dilerskich, i blisko 60 gramów suszu marihuany.

Pogodowy armagedon w Polsce. Ekspert zdradza, co nas czeka

- Mężczyzna został zatrzymany w miniony czwartek wieczorem, w miejscu zamieszkania. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków - poinformowały służby prasowe śląskiej policji.

W piątek, na wniosek prokuratora i policji, jaworznicki sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Mężczyźnie również grozi nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pfxjn

Podziel się opinią

Share
d2pfxjn
d2pfxjn
Więcej tematów