Trwa ładowanie...

Siostra Chmielewska apeluje do Jerzego Owsiaka. "Nie rezygnuj. Przejdziemy razem ten trudny czas"

Przełożona Wspólnoty "Chleb Życia" zwróciła się z prośbą, aby lider WOŚP nie porzucał kierowania fundacją. - Doskonale rozumiem twój ból. Weź głęboki oddech i nie rezygnuj. Przemyśl, proszę. Czekamy - nawołuje.
Share
Siostra Małgorzata Chmielewska prosi Jerzego Owsiaka, aby nie rezygnował z kierowania fundacją WOŚP
Siostra Małgorzata Chmielewska prosi Jerzego Owsiaka, aby nie rezygnował z kierowania fundacją WOŚPŹródło: East News, Fot: Damian Klamka
d1c0fm9

Tuż po potwierdzeniu śmierci Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak złożył rezygnację ze stanowiska szefa fundacji i zarządu WOŚP. - Spotkałem się z opiniami, że to nasza wina. To na mnie spadła odpowiedzialność. Fundacja dalej będzie funkcjonowała - argumentował swoją decyzję. Jednocześnie dodał, że w ostatnim czasie "w ludziach eksplodowała nienawiść w sposób maksymalny".

Siostra Małgorzata Chmielewska napisała na swoim blogu, że ma nadzieję, iż Owsiak zmieni podjęte postanowienie. "Rozumiem doskonale twój ból, że są granice wytrzymałości. Ale proszę, weź głęboki oddech i nie rezygnuj. To nie tylko moja wola, ale także moich Przyjaciół i tysięcy ludzi dobrej woli" - przekonuje.

d1c0fm9

"Nie rezygnuj, nie teraz. Przejdziemy przez ten trudny czas razem. Dobro zawsze zwycięża, choć czasem z lekkim opóźnieniem. Już zwyciężyło w wielu ludzkich sercach. Cena za nie, tym razem jest wysoka. Wszyscy to przeżywamy. To nie wina Orkiestry, tylko nie-dobrych ludzi. Ufam, że kiedyś zrozumieją swój błąd. Przemyśl, proszę. Czekamy" - dodaje.

Zobacz także: Jerzy Owsiak po tragedii w Gdańsku: tak bardzo się zakręciliśmy

Źródło: chlebzycia.org

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1c0fm9

Podziel się opinią

Share
d1c0fm9
d1c0fm9
Więcej tematów