Trwa ładowanie...

Prawicowy dziennikarz przegrał proces z Kulczykami. "Nie poddam się"

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski przegrał proces z Sebastianem i Dominiką Kulczyk o zniesławienie. O decyzji poinformował w materiale na YouTubie. "Wyszarpali mi z kieszeni 50 tys. zł" - skomentował.

Share
Prawicowy dziennikarz przegrał proces z Kulczykami. "Nie poddam się"
Źródło: East News, fot: Stefan Maszewski
d49y417

"Sebastian i Dominika Kulczykowie wiedzeni za rączkę przez Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego sekretarza POP-PZPR na UJ, zaocznie bez mojego udziału wygrali proces o zniesławienie. Wygrali przed sądem krakowskim, pomimo że to co mówiłem o Kulczykach, mówiłem w Warszawie" - skomentował wyrok Witold Gadowski na YouTubie.

Według dziennikarza śledczego najbogatsi Polacy wytoczyli mu proces za słowa, które miały obrazić ich zmarłego już ojca, a także ich samych. Gadowski miał powiedzieć, że dzieci Jana Kulczyka nie są na odpowiednim poziomie, aby udźwignąć pozostawione przez niego dziedzictwo.

d49y417

Dziennikarz poinformował również, że "biedne Kulczyki przy pomocy pezetperowca Ćwiąkalskiego nasłali na niego komornika i wyszarpali mu z kieszeni 50 tys. zł". Jak tłumaczy pieniądze były zarezerwowane na wydanie jego nowej książki. Jak zapewnił mimo przeciwności "nie zamierza się poddawać i dalej będzie robił to, co robi".

Zobacz także: Mariusz Szczygieł dla WP: 10 reportaży na 100-lecie niepodległości

Źródło: wpolityce.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49y417

Podziel się opinią

Share
d49y417
d49y417
Więcej tematów