Trwa ładowanie...

Prawicowy dziennikarz przegrał proces z Kulczykami. "Nie poddam się"

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski przegrał proces z Sebastianem i Dominiką Kulczyk o zniesławienie. O decyzji poinformował w materiale na YouTubie. "Wyszarpali mi z kieszeni 50 tys. zł" - skomentował.
Share
Witold Gadowski przegrał proces o zniesławienie z Sebastianem i Dominiką Kulczyk
Witold Gadowski przegrał proces o zniesławienie z Sebastianem i Dominiką KulczykŹródło: East News, Fot: Stefan Maszewski
d2obnx0

"Sebastian i Dominika Kulczykowie wiedzeni za rączkę przez Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego sekretarza POP-PZPR na UJ, zaocznie bez mojego udziału wygrali proces o zniesławienie. Wygrali przed sądem krakowskim, pomimo że to co mówiłem o Kulczykach, mówiłem w Warszawie" - skomentował wyrok Witold Gadowski na YouTubie.

Według dziennikarza śledczego najbogatsi Polacy wytoczyli mu proces za słowa, które miały obrazić ich zmarłego już ojca, a także ich samych. Gadowski miał powiedzieć, że dzieci Jana Kulczyka nie są na odpowiednim poziomie, aby udźwignąć pozostawione przez niego dziedzictwo.

Dziennikarz poinformował również, że "biedne Kulczyki przy pomocy pezetperowca Ćwiąkalskiego nasłali na niego komornika i wyszarpali mu z kieszeni 50 tys. zł". Jak tłumaczy pieniądze były zarezerwowane na wydanie jego nowej książki. Jak zapewnił mimo przeciwności "nie zamierza się poddawać i dalej będzie robił to, co robi".

d2obnx0

Zobacz także: Mariusz Szczygieł dla WP: 10 reportaży na 100-lecie niepodległości

Źródło: wpolityce.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2obnx0

Podziel się opinią

Share
d2obnx0
d2obnx0
Więcej tematów