Trwa ładowanie...

Pracodawcy docenili premiera. Mateusz Morawiecki z prestiżową nagrodą

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej uhonorowali Mateusza Morawieckiego nagrodą Super Wektora za rok 2017. Premier został doceniony za oddanie należnego miejsca przedsiębiorcom w zarysowanej przez siebie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Share
Pracodawcy docenili premiera. Mateusz Morawiecki z prestiżową nagrodą
Źródło: East News, fot: Reporter
d469c2l

- Najpierw nakreślił odpowiednią strategię, a następnie przekonał do jej realizacji siły polityczne i oddał w niej należne miejsce przedsiębiorcom - tak swoją decyzję uzasadniają jurorzy.

Odbierając nagrodę premier Morawiecki oznajmił, że jest ona dla niego zobowiązaniem "do tego, żeby jeszcze lepiej starać się wytyczać wektory polskiej gospodarki".

d469c2l

- Cel nasz, przedsiębiorców, biznesu i naszej ekipy politycznej jest jeden - silniejsza gospodarka, silna Polska, silne społeczeństwo po to, żebyśmy mogli więcej znaczyć w Europie - dodał.

Nagrody przyznawane są ludziom, którzy "swoją ciężką pracą, twórczym myśleniem i aktywną działalnością przyczyniają się do wspólnego dobra, potrafią wznieść się ponad podziały, są otwarci na argumenty innych oraz utożsamiają się z celami całego społeczeństwa".

Gala rozdania nagród odbyła się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. W poprzednich edycjach konkursu po statuetkę Super Wektora sięgali m.in. Marek Belka i Bronisław Komorowski.

Zobacz też: Morawiecki o nowym rządzie: jesteśmy tu po to, żeby służyć 24 godziny na dobę

d469c2l

Podziel się opinią

Share
d469c2l
d469c2l
Więcej tematów