Trwa ładowanie...

Politycy PiS potępiają tweet partyjnego kolegi. "Jestem oburzony jego słowami"

Stanisław Pięta napisał we wtorek na Twitterze, że protest rodziców osób niepełnosprawnych jest polityczny. Ta wypowiedź nie spodobała się w jego partii. Niezadowolenie z jego stanowiska wyrazili Tadeusz Cymański i Stanisław Karczewski.

Share
Politycy PiS potępiają tweet partyjnego kolegi. "Jestem oburzony jego słowami"
Źródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d2bt7as

"Rząd pracuje nad zwiększeniem stosownych świadczeń. Żądania dymisji ministrów jasno wskazują na polityczny charakter akcji. Dalsze tolerowanie łamania prawa jest błędem. Z zachowaniem ostrożności Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących i przekazać policji" - skomentował działania protestujących poseł PiS Stanisław Pięta.

Wypowiedź polityka odbiła się szerokim w sieci. W środę odnieśli się do niej również jego koledzy z ław sejmowych. - Nie podpisuje się pod tym. To zły wpis. Coś takiego nie powinno mieć miejsca - stwierdził marszałek Senatu Stanisław Karczewski na antenie Radia Zet.

Zobacz także: "To są wieloletnie zaniechania". Rafalska tłumaczy się z wysokości świadczeń

W podobnym tonie mówił Tadeusz Cymański w rozmowie w rozgłośni RMF FM. - Od tej wypowiedzi się nie dystansuję, tylko odcinam i wyrażam oburzenie tymi słowami. To nie pierwszy taki przypadek. Jego opinia jest absolutnie nieodpowiedzialna - stwierdził.

Źródło: Radio Zet/RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bt7as

Podziel się opinią

Share
d2bt7as
d2bt7as
Więcej tematów