Trwa ładowanie...
d2ewhmb
Policja
marihuana

Policjanci przyprowadzili psa na pogadankę do szkoły. Zwierzę wykryło narkotyki

W jednej z wrocławskich szkół ponadpodstawowych policjanci przyszli na pogadankę z uczniami w ramach zajęć profilaktycznych. Na nieszczęście dla jednego z uczniów biorących udział w spotkaniu, funkcjonariusze zabrali ze sobą psa wyszkolonego do tropienia narkotyków. Zwierzę poczuło woń marihuany i natychmiast wskazało plecak, w którym znajdowała się używka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na pogadance w jednej z wrocławskich szkół, policjanci znaleźli konopie indyjskie w plecaku jednego z uczniów.
Na pogadance w jednej z wrocławskich szkół, policjanci znaleźli konopie indyjskie w plecaku jednego z uczniów. (WP.PL, Fot: nn)
d2ewhmb

Wrocławscy policjanci mieli przeprowadzić pogadankę z uczniami na temat środków odurzających. Wzięli ze sobą również psa, który był wyszkolony do wykrywania nielegalnych substancji. Zwierzę w trakcie spotkania wyczuło woń marihuany, i natychmiast wskazało 17-letniego właściciela plecaka, który rzeczywiście był w posiadaniu suszu z konopi indyjskich.

Spotkanie zakończyło się konfiskatą nielegalnej substancji oraz zatrzymaniem ucznia. Nastolatek odpowie teraz przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło: KMP we Wrocławiu

d2ewhmb

Podziel się opinią

Share
d2ewhmb
d2ewhmb
Więcej tematów