Trwa ładowanie...
d496s5s

Plotki wokół ks. Tymoteusza Szydło. Nieoczekiwane wsparcie ze strony Magdaleny Adamowicz

Beata Szydło zmaga się z plotkami na temat prywatnego życia jej syna, ks. Tymoteusza. Prawnik duchownego wydał komunikat, w którym zaprzecza, że został on ojcem. Była premier dostała właśnie wsparcie od Magdaleny Adamowicz, która stanęła po stronie polityk PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło i ks. Tymoteusz Szydło
Beata Szydło i ks. Tymoteusz Szydło (Forum)
d496s5s

W mediach społecznościowych od kilku tygodni pojawiały się informacje na temat życia prywatnego ks. Tymoteusza Szydło. W najważniejszych mediach nie pojawiły się żadne publikacje na ten temat. Prawnik duchownego wydał jednak oświadczenie, które jako pierwsza opublikowała Wirtualna Polska. Zaprzecza w nim, że ks. Tymoteusz Szydło został ojcem.

Beata Szydło bardzo przeżywa plotki na temat syna. Jak pisała Wirtualna Polska, przestała nawet bywać na Nowogrodzkiej, w siedzibie PiS. Teraz głos w sprawie zabrała Magdalena Adamowicz, wdowa po prezydencie Gdańska, która także zmaga się z hejtem. - Oskarżanie kogoś jedynie na podstawie plotek albo doniesień medialnych jest dla mnie niedopuszczalne – mówi Wirtualnej Polsce europosłanka.

W obronie Beaty Szydło stanął m.in. premier Mateusz Morawiecki. "Ataki na Beatę Szydło i jej najbliższych są haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę" – napisał premier na Twitterze.

d496s5s

Kidawa-Błońska o zamieszaniu wokół rodziny Szydło: opozycja jest wstrząśnięta

- Bardzo bym chciała, żeby słowa premiera Morawieckiego o niedopuszczalności hejtu i kłamstw wobec kogokolwiek były prawdziwe. Chcę w to wierzyć, chociaż nie słyszałam takiego oburzenia gdy hejtowane były rodziny polityków demokratycznej opozycji, w tym moja rodzina – mówi Magdalena Adamowicz.

I dodaje: - Wszyscy wiemy, że zaprzęgnięte do tego są tzw. media narodowe. Ale winy są również po stronie dzisiejszej opozycji. Rozliczanie ich nawzajem wykopie kolejne rowy między Polakami. Zaprzestanie stosowania infamii i kłamstw wobec kogokolwiek te rowy zacznie zasypywać. A więc po czynach poznamy, komu naprawdę zależy na oczyszczeniu naszego życia publicznego z pomówień, kłamstw, oszczerstw. Wciąż liczę, że nam wszystkim na tym równo zależy.

d496s5s

Magdalena Adamowicz podkreśla, że nikt nie jest bezpieczny wobec fali nienawiści i kłamstw. - Hejtujący szybko mogą stać się hejtowanymi. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Dlatego apelowałam i nadal apeluję: nie rozliczajmy się nawzajem, kto pierwszy zaczął ani kto bardziej używa mowy nienawiści i kłamstw w życiu publicznym. Po prostu przestańmy to robić. Każdy z nas z osobna i my wszyscy razem. Nie wolno tu stosować moralności Kalego – uważa wdowa po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Bogdan Zdrojewski o funkcji marszałka Senatu dla opozycji

d496s5s

Podziel się opinią

Share
d496s5s
d496s5s
Więcej tematów