Piątek 13-go pechowy dla znanego posła. "Proszę na siebie uważać"

Poseł Platformy Obywatelskiej zrozumiał dziś, co to znaczy mieć pecha w piątek 13-go. Na swoim profilu na Facebooku pokazał zdjęcie, którym - pół żartem, pół serio - ostrzega przed tym dniem internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PO miał pecha w piątek 13-go
Poseł PO miał pecha w piątek 13-go (Facebook.com, Fot: Jakub Rutnicki)

"Piątek trzynastego okazał się dla mnie pechowy - miłego dnia i proszę na siebie uważać" – napisał Jakub Rutnicki, poseł PO. Dowodem jest fotografia przedstawiająca rękę w gipsie. Nie wiadomo dokładnie, co się przytrafiło politykowi. Internauci pośpieszyli z komentarzami. "Oj, oj…", "Zdrówka życzę!", "Szybkiego powrotu do zdrowia!" – piszą.

Ktoś zauważył dobre strony, jakby nie było, przykrej sytuacji. "Będzie miał Pan Poseł większą siłę przebicia w ławach sejmowych w szczególności co do niektórych osób z tego powodu iż będą bać się Pańskiej twardej ręki" – zażartował. Pojawiło się też pytanie, czy mimo urazu, Rutnicki będzie głosować. Odpowiedzi nie ma, ale skoro poseł dotarł do ławy sejmowej, można założyć, że zrobi wszystko, by to się udało.

Polityk Platformy chętnie dzieli się swoim życiem z wyborcami. Prywatne zdjęcia na Facebooku przeplatają się u niego z tymi "zawodowymi". Fotka ze złamaną ręką należy do tych dwóch kategorii. Niewielu kolegów Rutnickiego ma też takie poczucie humoru jak on. Przykładem na to jest też jego wypowiedź na temat gry PokemonGo. – Jest tyle innych przyjemnych rzeczy, które można robić – stwierdził z przymrużeniem oka. Swego czasu występował też w programie "Idol".

Zobacz także: Poseł Rutnicki o PokemonGo