Trwa ładowanie...
d39dmdv

Na stacji we Włoszczowie odsłonięto tablicę. Upamiętnia Przemysława Gosiewskiego

Na stacji Włoszczowa Północ odsłonięto tablicę upamiętniającą śp. Przemysława Gosiewskiego. - Można by powiedzieć, że mniej lub bardziej udolnie, ale kontynuujemy jego sposób działania, jego przesłanie - zaznaczył w przemówieniu Antoni Macierewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na stacji we Włoszczowie odsłonięto tablicę. Upamiętnia Przemysława Gosiewskiego
(TV Trwam)
d39dmdv

- Jestem bardzo miło zaskoczona tak liczną obecnością tutaj, w dniu dzisiejszym, ale też jest to dowód na to, jak szanowana jest praca mojego świętej pamięci męża - powiedziała w trakcie uroczystości na stacji we Włoszczowie Beata Gosiewska.

Jej budowę wspierał Przemysław Gosiewski, który zginął w katastrofie smoleńskiej. "Uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej śp. Przemysławowi Gosiewskiemu tutaj, na peronie Włoszczowa Północ, który stał się symbolem jego determinacji w budowaniu Polski równych szans, jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego, ale dla nas wszystkich, którzy wierzymy w zwycięstwo Polski solidarnej i sprawiedliwej" - napisał w odczytanym podczas uroczystości liście premier Mateusz Morawiecki.

d39dmdv

Na miejscu przemawiał również Antoni Macierewicz. - Można by powiedzieć, że mniej lub bardziej udolnie, ale kontynuujemy jego sposób działania, jego przesłanie - powiedział.

Źródło: radiomaryja.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39dmdv

Podziel się opinią

Share
d39dmdv
d39dmdv
Więcej tematów