Trwa ładowanie...
d2pcd4f

Mrowiny. Podejrzany o zabójstwo Kristiny miał alibi

Rzecznik komendanta głównego Policji Mariusz Ciarka twierdzi, że mężczyzna podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny nie był partnerem matki dziewczynki. 22-latek zwodził śledczych. Był przekonany, że ma alibi, które nie pozwoli go wykryć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mrowiny. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny nie chciał przyznać się do winy
Mrowiny. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny nie chciał przyznać się do winy (dolnoslaska.policja.gov.pl)
d2pcd4f

- Od początku pozorowane były różne zdarzenia, które miały sprowadzić nas na fałszywe tropy. Ustalamy, czy ktoś mógł pomagać mężczyźnie po dokonaniu zbrodni, np. zacierać ślady. Wszystko wskazuje jednak na to, że działał sam - powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik komendanta głównego Policji Mariusz Ciarka.

W niedzielę po południu zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. 22-latek miał nie stawiać oporu, bo przygotował sobie alibi. - Był przekonany o braku dowodów i przez wiele godzin nie przyznawał się do winy. W jego ocenie to alibi było doskonałe. Dlatego chylę czoła przed policjantami, którzy nad tą sprawą pracowali - podkreślił Ciarka.

d2pcd4f

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i ostatecznie w nocy przyznał się do winy.

Zobacz także: Dziwne porównanie Morawieckiego. Europoseł PiS by takiego nie użył

Mrowiny. Zabójstwo 10-letniej Kristiny było szczegółowo zaplanowane

Reporter WP Sylwester Ruszkiewicz ustalił, że podejrzany znał się dobrze z matką 10-letniej Kristiny. Był w niej zakochany. Dziewczynka miała wsiąść do jego auta, bo go znała.

d2pcd4f

- Mężczyzna, który działa w ten sposób, miał z góry wszystko zaplanowane, ale nie mogę mówić o motywach. Nie mówimy o przypadkowości, nie mówimy o działaniu w afekcie. To okrutna, zaplanowana zbrodnia - stwierdził Ciarka. I dodał, że - wbrew medialnym doniesieniom - mężczyzna raczej nie był partnerem matki ofiary.

W poniedziałek zapadnie decyzja w sprawie aresztu.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pcd4f

Podziel się opinią

Share

d2pcd4f

d2pcd4f
Więcej tematów