ycipk-2pubwj

Minister Szyszko skłamał? Sieć nie zapomina

W programie TVP Info "Minęła dwudziesta" minister środowiska był pytany m.in. o sprawę pobicia operatora Polsat News. To, co odpowiedział, zdumiało internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minister środowiska Jan Szyszko
Minister środowiska Jan Szyszko (PAP)
ycipk-2pubwj

- Cieszę się, że wyszli z aresztu - powiedział Jan Szyszko w TVP Info o wypuszczonych we wtorek na wolność mężczyznach, którzy pobili operatora Polsat News. - To ludzie, którzy tu pracują, ja tego incydentu nie znam - dodał minister środowiska.

Zobacz także: Co mieszkańcy sądzą o wycince Puszczy Białowieskiej

ycipk-2pubwj

Te słowa zaskoczyły internautów, w tym dziennikarza "Rzeczpospolitej" Jacka Nizinkiewicza, który tydzień temu przeprowadzal wywiad z Janem Szyszko.

Co dokładnie powiedział wówczas o ataku na operatora Polsat News minister środowiska? - Dowiedziałem się o tym podczas poniedziałkowej konferencji i nad tym ubolewam. Pobito też dyrektora zakładu usług leśnych przez jednego z aktywistów w jego gabinecie. Ubolewam nad oboma przypadkami - stwierdzil w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Szyszko.

ycipk-2pubwj

Słowa ministra wywołały burzę w sieci.

ycipk-2pubwj
ycipk-2pubwj

Wielu komentatorów zwraca także uwagę na fakt, że minister ucieszył się ze zwolnienia z aresztu mężczyzn, którzy napadli operatora.

ycipk-2pubwj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pubwj

ycipk-2pubwj
ycipk-2pubwj