ycipk-39a25v

Minister Jan Szyszko potępi atak na operatora Polsatu?

Szefowa klubu Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer zaapelowała do ministra środowiska Jana Szyszki, aby potępił atak na operatora Polsat News, który realizował materiał w Puszczy Białowieskiej. Jej zdaniem, rząd musi zdecydowanie zareagować, aby pokazać, że nie ma akceptacji dla przemocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minister Jan Szyszko potępi atak na operatora Polsatu?
(PAP, Fot: Paweł Supernak)
ycipk-39a25v

Apel do ministra Szyszki

Katarzyna Lubnauer powiedziała na konferencji prasowej w Sejmie, że pobicie operatora telewizji Polsat budzi oburzenie wszystkich. - Mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której człowiek, wykonujący swoją pracę, który chciał dokumentować, to co się dzieje obecnie w Puszczy Białowieskiej, został pobity - zaznaczyła szefowa klubu Nowoczesnej.

Nitras kontra Szyszko

ycipk-39a25v

Zarzuty dla dwóch mężczyzn za pobicie operatora Polsatu

Zarzut rozboju połączonego z uszkodzeniem ciała usłyszało dwóch mężczyzn, którzy w sobotę mieli pobić operatora Polsatu robiącego materiał w Puszczy Białowieskiej - poinformowała po południu Prokuratura Rejonowa w Hajnówce. Grozi im za to do 12 lat więzienia. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu białostockiego, którzy pracowali przy wycince drzew w Puszczy.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem, kiedy ekipa telewizji Polsat News realizowała materiał w Puszczy Białowieskiej. Jak podają media, do operatora kamery podjechał samochód, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden miał uderzyć operatora Polsatu w głowę i powalić go na ziemię, drugi zabrać kamerę, z której zginęły karty pamięci. Policja zatrzymała mężczyzn jeszcze tego samego dnia.

ycipk-39a25v
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39a25v

ycipk-39a25v
ycipk-39a25v