Trwa ładowanie...
d22ikk2

Miller spieszy z radą po przesłuchaniu Tuska. Jest złośliwa

Nie ustają komentarze po przesłuchaniu Donalda Tuska przez sejmową komisję śledczą ds. Amber Gold. Najwięcej kontrowersji wzbudzają zachowanie i pytania posłów PiS. Z radą, jak zachować się w przyszłości, pospieszył im Leszek Miller.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszek Miller ma radę dla członków komisji
Leszek Miller ma radę dla członków komisji (WP.PL)
d22ikk2

Poniedziałkowe przesłuchanie przed komisją śledczą byłego premiera - a teraz przewodniczącego Rady Europejskiej - trwało ponad siedem godzin. Jednak to nie wyjaśnienia składane przez Donalda Tuska wywołały najwięcej emocji, ale zachowanie parlamentarzystów partii Jarosława Kaczyńskiego, którzy starali się wyprowadzić świadka z równowagi.

Wzajemnych docinków i słownych przepychanek nie było końca. Zauważył je były szef rządu SLD Leszek Miller i wieczorem postanowił "pomóc" członkom komisji w przygotowaniu się do kolejnych, podobnych działań.

d22ikk2

"Jako weteran różnych komisji śledczych mam dla członków komisji przesłuchujących dziś Donalda Tuska małą radę: milczenie nie jest złotem, jest ratunkiem" - napisał Miller w mediach społecznościowych.

Według pierwotnych planów komisji, Tusk miał być ostatnim z przesłuchanych świadków. Po poniedziałkowym posiedzeniu Wassermann nie wykluczyła jednak, że może się to zmienić, bo wpłynęły nowe dokumenty z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

d22ikk2

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Krzysztof Brejza szuka winy Tuska. Przewodniczący Rady Europejskiej nie ukrywa uśmiechu

d22ikk2

Podziel się opinią

Share

d22ikk2

d22ikk2
Więcej tematów