ycipk-4isb9w

Martwy mężczyzna znaleziony w samochodzie. Niewykluczone zatrucie

Policjanci z Tychów wyjaśniają okoliczności makabrycznego odkrycia na ul. Oświęcimskiej. Znaleziono tam martwego 69-latka. Niewykluczone, że dogrzewał się niewielką butlą gazową, co doprowadziło do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja przypuszcza, że mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia
Policja przypuszcza, że mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia (East News, Fot: Łukasz Solski)
ycipk-4isb9w

Mężczyznę znaleziono w czwartek rano w swoim samochodzie, przy ul. Oświęcimskiej w Tychach. Sytuację zgłosił jeden z mieszkańców. Okazało się, że 69-latek jest już martwy. W aucie znajdował się od dłuższego czasu. Funkcjonariusze znaleźli w pojeździe niewielką butlę gazową. Możliwe, że mężczyzna używał jej do ogrzewania. W ten sposób mogło dojść do zatrucia - informuje tyska policja.

Dokładne przyczyny i okoliczności są teraz wyjaśniane pod nadzorem prokuratora. Zarządzona została również sekcja zwłok. Funkcjonariusze przypominają, że nadmierne stężenie wydobywającego się gazu, może w małych pomieszczeniach doprowadzić do tragedii. Ostrożność należy zachować szczególnie w okresie zimowym.

ycipk-4isb9w

Warto mieć zainstalowaną czujkę, która alarmuje, kiedy stężenie czadu jest zbyt wysokie. To pozwala na zmniejszenie ryzyka zaczadzenia i ewentualną reakcję w momencie zagrożenia. W innym wypadku należy pamiętać o częstym wietrzeniu pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie grzewcze.

Zobacz także: Andrzej Duda dla WP: Problem polega na paleniu śmieci

ycipk-4isb9w

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4isb9w

ycipk-4isb9w
ycipk-4isb9w