Trwa ładowanie...
d2ejv41

Marianna Schreiber

Najnowsze informacje

Liderka partii "Mam dość 2023", aktywistka, fotomodelka, magister pedagogiki. Prywatnie żona polityka PiS-u Łukasza Schreibera, z którym wspólnie wychowuje córkę.

Oceń jako pierwszy:
d2ejv41
Płeć:

Kobieta

Programy:

Top Model

Marianna Schreiber: Mam tego dość!

Partie:

Mam Dość 2023

FORUM
Źródło: FORUM, fot: Andrzej Hulimka

Marianna Schreiber. Wiek, wykształcenie, praca

Marianna Schreiber ma 29 lat. Ukończyła studia pedagogiczne, aktualnie robi z nich doktorat. Przez wiele lat była związana z polską oświatą: pedagogiką oraz terapią dzieci ze spektrum autyzmu. Obecnie od stycznia 2022 prowadzi autorski program "Marianna Schreiber: Mam tego dość!", który jest emitowany na kanałach Super Expressu. Kobieta jest także liderką założonej przez siebie partii politycznej.

Marianna Schreiber mąż

Mężem Marianny jest Minister-członek Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego, Łukasz Schreiber. Para wzięła ślub cywilny w 2015 roku i doczekała się jednego dziecka.

Marianna Schreiber Top Model

Żona polityka PiS-u, jesienią 2021 roku wzięła udział w jubileuszowej, 10 edycji popularnego show. Jak wówczas przyznała, jej mąż nie wiedział o jej zgłoszeniu do programu "Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny". Ostatecznie kobieta odpadła z programu w trzecim odcinku, zdobyła jednak sławę, którą wykorzystała do szerzenia idei partii założonej przez siebie w maju 2022 roku.

Mam Dość Marianna Schreiber

Marianna Schreiber aktualnie skupia swoje działanie na polityce oraz sprawach społecznych. Pojawiła się między innymi na proteście nauczycieli, wspierając protestujących przeciwko "lex Czarnek" czy spotkała się z liderem AgroUnii, Michałem Kołodziejczykiem. Schreiber aktywnie rozwija swoje kanały w social mediach, gdzie wypowiada się na temat bieżących wydarzeń oraz pokazuje swoje życie codzienne.

d2ejv41
Marianna Schreiber
Mąż / Żona

Łukasz Schreiber

Dzieci

Patrycja

Wykształcenie

Doktorantka pedagogiki

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ejv41
d2ejv41
d2ejv41
Więcej tematów
d2ejv41