Trwa ładowanie...

Magdalena Adamowicz na koncercie dla męża. Jerzy Stuhr wziął udział

Wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska wzięła udział w koncercie na jego cześć w tamtejszej Bazylice Mariackiej. Magdalena Adamowicz dziękowała organizatorom i obecnym przyjaciołom męża. "Wieczór pełen wspomnień, myśli, refleksji" - napisała.
Share
Magdalena Adamowicz była mocno poruszona na koncercie w hołdzie jej mężowi
Magdalena Adamowicz była mocno poruszona na koncercie w hołdzie jej mężowiŹródło: East News, Fot: Wojciech Stróżyk/Reporter
dqim7hx

Magdalena Adamowicz zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją i jej młodszą córkę słuchające Cappelli Gedanensis. Zespół pod batutą Rafała Kłoczko grał w niedzielny wieczór w hołdzie dla jej męża.

"Słowa najbliższej osoby odczytane przez mistrza prof. Jerzego Stuhra, muzyka kojąca dusze" - napisała europosłanka Koalicji Europejskiej. "Niezwykły, wyjątkowy, magiczny. Pełen myśli i refleksji" - oceniła koncert.

Magdalena Adamowicz na koncercie dla męża. Jerzy Stuhr wziął udział

Wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska podziękowała organizatorom i wykonawcom, a także Aleksandrze Dulkiewicz i Jackowi Karnowskiemu. Współpracowniczka i następczyni Adamowicza oraz prezydent Sopotu spędzili z nią ten wieczór.

dqim7hx

"Niech pamięć o Pawle trwa, a my, jak mówił ojciec Ludwik Wiśniewski, musimy skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, z pogardą, z bezpodstawnym oskarżaniem innych. Wiem, że to byłoby także przesłanie mojego męża" - napisała Adamowicz.

Czytaj też: Niezwykły portret Pawła Adamowicza. Żona publikuje zdjęcie z imienin
Poruszające słowa i łzy Magdaleny Adamowicz: Bałam się tutaj przyjść

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqim7hx

Podziel się opinią

Share
dqim7hx
dqim7hx
Więcej tematów