Trwa ładowanie...

Łapał "stopa", wpadł na patrol. Poszukiwany z Sulęcina trafił za kratki

Nietypowe zatrzymanie w Sulęcinie (woj. lubuskie). Poszukiwany mężczyzna na "stopa" złapał policyjny radiowóz. Ten wyznaczył mu nowy kurs i skierował się do aresztu śledczego, gdzie 32-latek odsiedzi zasądzoną karę.

Share
Łapał "stopa", wpadł na patrol. Poszukiwany z Sulęcina trafił za kratki
Źródło: Policja, Fot: Policja.pl
dzbm9x0

Autostop, autostop, wsiadaj bracie dalej hop! Rusza wóz…”, a w tym przypadku... radiowóz.

Sulęcin. Nietypowy autostopowicz

Poszukiwany 32-latek własnym oczom nie wierzył, gdy łapiąc "stopa" zatrzymał się obok niego policyjny radiowóz. Wszystko to dzięki czujności i fotograficznej pamięci funkcjonariuszy.

dzbm9x0

Do zdarzenia doszło we wtorek 28 stycznia. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie udali się do domu poszukiwanego mężczyzny. Mieli za zadanie doprowadzić go do aresztu śledczego.

Zobacz też: Spotkanie w Pałacu Prezydenckim ws. sądów. Wiemy, kto zjawi się z PiS

Sulęcin. 32-latek takiej podróży się nie spodziewał

Traf chciał, że 32-latka w domu nie zastali. Minęło kilka godzin, a podczas patrolu na drodze wojewódzkiej numer 137 w Sulęcinie policjanci zauważyli osobę, usilnie czekającą na "okazję".

Funkcjonariusze rozpoznali w autostopowiczu poszukiwanego mężczyznę, podjechali i złożyli mu propozycję nie do odrzucenia. Mężczyzna nie ukrywał zdziwienia, zwłaszcza kierunkiem podróży, którego na pewno się nie spodziewał.

dzbm9x0

Policyjny patrol odstawił 32-latka pod areszt śledczy w Międzyrzeczu. Teraz odbędzie za kratami karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Wcześniej prowadził on pojazd mechaniczny pod wpływem alkoholu.

Sulęcin. Poszukiwany 32-latek łapiąc "stopa" trafił na policyjny radiowóz. Policja
Sulęcin. Poszukiwany 32-latek łapiąc "stopa" trafił na policyjny radiowóz. Źródło: Policja, Fot: Policja.pl

Sulęcin. Więcej nietypowych zatrzymań

Autostopowicz okazał się poszukiwanym mężczyznom? To nie jedyny przypadek, gdy funkcjonariusze policji wykazali się niebywałą pamięcią do twarzy.

dzbm9x0

W piątek 24 stycznia informowaliśmy o nietypowym zatrzymaniu w pizzerii w Zielonej Górze. Policjantka, która wybrała się na obiad z rodziną, w jednym z pracowników rozpoznała poszukiwanego od czterech lat mężczyznę. 28-latek ścigany listem gończym również odbywa karę pozbawienia wolności.

Wy również byliście świadkiem zatrzymania? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia, nagrania oraz informacje!

dzbm9x0

Podziel się opinią

Share
dzbm9x0
dzbm9x0
Więcej tematów