Trwa ładowanie...
d40t3yz

Krzysztof Bosak został ojcem. Zdradził imię dziecka

Poseł Konfederacji zdradził, że jego rodzina się powiększyła. Krzysztof Bosak podziękował swojej żonie oraz lekarzom i położnym, którzy opiekowali się jego żoną. Z gratulacjami pośpieszyli posłowie ze wszystkich opcji politycznych.
Share
Krzysztof Bosak ma syna. "W domu z nami jest już Artur Maksymilian"
Krzysztof Bosak ma syna. "W domu z nami jest już Artur Maksymilian"Źródło: Facebook
d40t3yz

Krzysztof Bosak zdradził, że w ostatnich dniach urodził mu się syn. Stało się to dziewięć miesięcy po ślubie. O tym, że jego żona jest w ciąży i zostanie ojcem, poseł Konfederacji poinformował we wrześniu. Polityk podkreślał wówczas, że czuje się "bardzo szczęśliwy".

Krzysztof Bosak ma syna. "W domu z nami jest już Artur Maksymilian"

"Nasza rodzina się powiększyła. W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu" - napisał Bosak.

d40t3yz

Parlamentarzysta uspokoił, że dziecko jest zdrowe i ma pogodne usposobienie. "Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami" - podsumował. Poseł Konfederacji podziękował również za wszystkie gratulacje.

Zobacz: Kaja Godek z nową inicjatywą. Leszek Miller przestrzega PiS

Krzysztof Bosak ojcem. Gratulacje od posłów

Te w mediach społecznościowych spłynęły również od polityków ze wszystkich formacji. Gratulacje złożyli m.in. poseł Kukiz'15 Stanisław Tyszka, Janusz Kowalski z Solidarnej Polski, Tomasz Trela z Lewicy czy rzecznik PSL Miłosz Motyka. Robert Winnicki z Konfederacji zażartował, że "skończy się odpowiadanie po nocy na każde pytanie z Twittera".

d40t3yz

Bosak ślub ze swoją wybranką wziął w lutym. Wcześniej nie informował o planowanym zdarzeniu, bo jak sam tłumaczył, chciał "zachować prywatny charakter uroczystości". Karina Bosak, żona i matka nowonarodzonego Artura, pochodzi ze Szczecina. Z wykształcenia jest prawnikiem i pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40t3yz

Podziel się opinią

Share
d40t3yz
d40t3yz
Więcej tematów