Trwa ładowanie...

Kraków. Policjantka próbowała ukraść alkohol z Biedronki? Miała nie zapłacić za część towaru

36-latka podczas robienia zakupów w Biedronce miała nie zapłacić m.in. za wino i whisky. Sytuację zauważył ochroniarz, który wezwał służby. Policjantka tłumaczyła się pośpiechem i roztargnieniem. Wobec kobiety toczy się postępowanie dyscyplinarne.

Share
Kraków. Funkcjonariusz policji dokonała kradzieży wina i whisky w Biedronce? (zdjęcie ilustracyjne)
Kraków. Funkcjonariusz policji dokonała kradzieży wina i whisky w Biedronce? (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Agencja Gazeta
d3frp5k

Do zdarzenia doszło 30 grudnia, ale sprawa dopiero teraz ujrzała światło dziennie. 36-latka robiła zakupy w Biedronce. Na kasie samoobsługowej nie zapłaciła za część produktów, w tym za wino i whisky. Sprawę zauważył ochroniarz, który powiadomił służby. Okazało się, że kobieta jest policjantką.

Kraków. Funkcjonariusz policji dokonała kradzieży wina i whisky w Biedronce?

Funkcjonariuszka tłumaczyła się roztargnieniem i pośpiechem. Trwa wyjaśnianie sprawy. Dowodem ma być nagranie z monitoringu i przesłuchania świadków. 36-latka nie została zawieszona w wykonywaniu czynności służbowych, ale od kilku miesięcy miała się nie pojawiać w pracy.

d3frp5k

Postępowanie wyjaśniające prowadzi jeden z komisariatów policji w Krakowie, natomiast postępowanie dyscyplinarne wszczęła komenda powiatowa. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana, więc nie złożyła formalnych wyjaśnień i nie usłyszała zarzutów. Rozważane jest skierowanie wniosku o ukaranie do sądu.

Transfery z PO do Polski 2050. Gorzki komentarz Aleksandra Kwaśniewskiego

Źródło: PAP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3frp5k

Podziel się opinią

Share
d3frp5k
d3frp5k
Więcej tematów