Trwa ładowanie...

Klub PiS ma nowe posłanki. Przyszły z Koła Republikanie

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki pochwalił się w mediach społecznościowych dobrą nowiną. Do Zjednoczonej Prawicy dołączyli przedstawiciele nieobecnego w niej dotąd środowiska. Tym samym klub PiS powiększył się o dwie posłanki.

Klub PiS ma nowe posłanki. Przyszły z Koła RepublikanieŹródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d2jt2y4
d2jt2y4

- Klub Parlamentarny PiS powiększył się o dwie posłanki z Koła Republikanów - pochwalił się na Twitterze Ryszard Terlecki.

Chwilę po publikacji wpisu odniósł się do sprawy w Sejmie. - Dobre wiadomości. Zjednoczona Prawica poszerza się o nowe środowisko. Klub PiS powiększa się o dwie nowe posłanki - powiedział.

d2jt2y4

Głos zabrała też Anna Siarkowska, która razem z Małgorzatą Janowską dołączyła do klubu Prawa i Sprawiedliwości. - Wejście do Zjednoczonej Prawicy to szansa na realizację naszych marzeń - podkreśliła. Jak tłumaczyła, środowisku Republikanów zależy na tym, by było zjednoczone i mogło działać dla dobra Polski.

Jak zapewniła, jest wierna Republikanom. - Oni nie wejdą do partii Razem Jarosława Gowina - zadeklarowała. Tymi słowami odniosła się do doniesień medialnych, że Republikanie połączą się z partią Razem..

Wcześniej członkowie Republikanów mówili, że do PiS też nie dołączą. Siarkowska tłumaczyła, że od czasu, kiedy tworzono koło, coś się zmieniło - "żeby środowisko republikańskie mogło być razem i działać dla rzecz Polski".

Zobacz też: Ryszard Terlecki: nie ma wojny na górze

Reakcje

Co o nowej krwi w PiS sądzą internauci? Były gratulacje.

Inni potraktowali wiadomość Terleckiego jako okazję do podzielenia się z innymi swoją krytyczną opinią.

Źródło: Twitter/WP

d2jt2y4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jt2y4
Więcej tematów