Trwa ładowanie...
d4ghugt
Katarzyna Lubnauer: radni z Radomia nie chcieli drugiego Berlina. W sobotę mieliśmy powtórkę z 1939 roku

Katarzyna Lubnauer: radni z Radomia nie chcieli drugiego Berlina. W sobotę mieliśmy powtórkę z 1939 roku

- Chcemy wyjaśnień od ministra Mariusza Błaszczaka po jego słowach, że policja mogła zaognić sytuację. To po co w ogóle jest policja i co na manifestacji KOD-u robiła Młodzież Wszechpolska? – komentuje w #dzieńdobryWP pobicie działaczy KOD w Radomiu Katarzyna Lubauer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4ghugt

- Mamy przyzwolenie na takie zachowania ze strony prokuratury i polityków. Przypomnę, że prokuratura wnioskowała o obniżenie kary za spalenie kuły Żyda. Jak jest przyzwolenie na takie zachowania to jest ich eskalacja. Brak reakcji powoduje, że budzą się różne demony – mówi Katarzyna Lubnauer.
Posłanka Nowoczesnej zapowiedziała, że jej partia też złoży zawiadomienie do prokuratury. Tłumaczyła, że nie zrobiono tego wczoraj, ponieważ była niedziela i wpłynięcie wniosku nie przyspieszyłoby działań prokuratury

Według Katarzyny Lubnauer prokuratura pod kontrolą Zbigniewa Ziobry umarza wszystkie niewygodne dla PiS sprawy. Jednak zawiadomienia do prokuratury mają sens, ponieważ powstaje dokumentacja, dzięki której będzie można rozliczyć te sprawy.

d4ghugt

Pobicie w Radomiu

W sobotę podczas manifestacji KOD-u doszło do pobicia jednego z działaczy przez osoby ubrane w koszulki Młodzieży Wszechpolskiej. Manifestacja Młodzieży Wszechpolskiej i ONR została zaplanowana na godz. 11.30 – 13.00. W tym samym miejscu, ale od godz. 14 rozpoczynała się demonstracja KOD-u.

Narodowcy wznosili wulgarne okrzyki w kierunku zebranych zwolenników KOD. W pewnym momencie czterech narodowców zaczęło bić jednego z działaczy Komitetu.

Katarzyna Lubnauer: niepokoi mnie poparcie dla PiS i Kukiz'15

Katarzyna Lubauer odniosła się do sondaży, w których PiS cieszy się niesłabnącym poparciem. - Bardziej niepokoi mnie, że PiS i Kukiz'15 mają w sondażach szanse na większość konstytucyjną. PiS ma szczęście, bo po raz drugi rządzi, kiedy jest dobra koniunktura gospodarcza na świecie. Choć akurat oni nie zrobili nic, żeby sytuacja gospodarcza w Polsce była dobra. Mamy spadek inwestycji w Polsce, bo przyjęto złe ustawy m.in. o odnawialnych źródłach energii oraz ziemi – analizowała posłanka Nowoczesnej.

d4ghugt

Podziel się opinią

Share

d4ghugt

d4ghugt
Więcej tematów