Trwa ładowanie...
d241hqj

Narodowcy pobili sympatyka KOD. PO zawiadamia prokuraturę

PO w poniedziałek złoży do prokuratury zawiadomienie w sprawie uczestników manifestacji w Radomiu. Na nagraniach widać, jak czterech narodowców bije jednego z uczestników demonstracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bójka w czasie manifestacji w Radomiu
Bójka w czasie manifestacji w Radomiu (Forum, Fot: Filip Blazejowski)
d241hqj

- Potrafią wysłać setki, wręcz tysiące policjantów na ochronę miesięcznic smoleńskich i prezesa Kaczyńskiego, a nie potrafią ochronić demonstracji pokojowej w Radomiu. To są nieprawdopodobne rzeczy. To nie dzieje się w państwie normalnym – mówił na specjalnej konferencji w Radomiu Sławomir Neumann z PO.

Wcześniej radomska policja informowała, że z urzędu wszczęła postępowanie w sprawie bójki w czasie sobotniej manifestacji KOD w Radomiu. "Czynności podjęto, mimo iż do chwili obecnej nikt nie złożył w tej sprawie oficjalnego zawiadomienia. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że 24 czerwca około godziny 14. doszło tam do awantury pomiędzy zwolennikami dwóch różnych zgromadzeń." – informuje policja.

Polityk przypomniał, że w Sejmie odbędzie czeka wniosek w sprawie odwołania Mariusza Błaszczaka z funkcji szefa MSWiA. – Te wczorajsze wydarzenia to jest kolejny argument obciążający ministra Błaszczaka i wiceministra Zielińskiego – mówił Neumann.

d241hqj

Podziel się opinią

Share
d241hqj
d241hqj
Więcej tematów