Trwa ładowanie...

Kaczyński czy Morawiecki? Kto jest lepszym premierem? Marek Suski nie ma wątpliwości

Marek Suski odnosząc się w środę do pytania o to, kto jego zdaniem jest lepszym premierem stwierdził bez zastanowienia, że prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem premierowi Mateuszowi Morawieckiemu brakuje "doświadczenia, jakie ma Jarosław Kaczyński".

Share
Kaczyński czy Morawiecki? Kto jest lepszym premierem? Marek Suski nie ma wątpliwości
Kaczyński czy Morawiecki? Kto jest lepszym premierem? Marek Suski nie ma wątpliwości Źródło: PAP, fot: Wojciech Olkuśnik
d1ombvn

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski był w środę rano gościem Radia ZET. Podczas rozmowy padło m.in. pytanie o to, kto jego zdaniem jest lepszym premierem – Jarosław Kaczyński czy Mateusz Morawiecki?

Polityk nie zastanawiając się długo nad odpowiedzią stwierdził, że to lider PiS jest lepszym szefem rządu. - Moim zdaniem tak – odparł krótko parlamentarzysta.

Jak uzasadnił, jego zdaniem szefowi rządu Mateuszowi Morawieckiemu brakuje "sporego doświadczenia, jakie ma Jarosław Kaczyński". - Z Jarosławem Kaczyńskim współpracuję od 32 lat i go bardzo wysoko cenię – przyznał poseł Prawa i Sprawiedliwości.

d1ombvn

Suski o ludziach Morawieckiego w spółkach Skarbu Państwa: To są fachowcy i to nie jest nic nadzwyczajnego

W rozmowie z Radiem ZET poseł Marek Suski odniósł się również do listy osób, które z polecenia premiera Mateusza Morawieckiego trafiły do spółek Skarbu Państwa, do której dotarł reporter radia. - Znam kilka osób poleconych przez premiera, które pracują w spółkach Skarbu Państwa. To są fachowcy i to nie jest nic nadzwyczajnego. To nie jest rodzina premiera - stwierdził polityk.

- Nie wszystkie funkcje są objęte konkursami, niektóre są nominacjami i premier ma tu pewną możliwość - dodał.

Źródło: Radio ZET/TVN24.pl

d1ombvn

ZOBACZ TEŻ: Niecodzienne zajście w programie. Polityk PiS przekazał dziennikarzowi karteczkę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ombvn

Podziel się opinią

Share
d1ombvn
d1ombvn
Więcej tematów