Trwa ładowanie...
d25sc77

Julia Przyłębska mówi po angielsku. Padło znaczące pytanie

Julia Przyłębska rozmawiająca po angielsku z niemiecką dziennikarką - takie nagranie pojawiło się na Twitterze. Prezes Trybunału Konstytucyjnego opowiadała o roli kuchni w polskiej tradycji. Jej umiejętności kulinarne zachwalał mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Przyłębski w trakcie wywiadu dla niemieckiej telewizji zachwalał umiejętności kulinarne żony
Andrzej Przyłębski w trakcie wywiadu dla niemieckiej telewizji zachwalał umiejętności kulinarne żony (East News, Fot: Jacek Domiński/Reporter)
d25sc77

Julia Przyłębska chętnie rozmawiała z dziennikarką niemieckiej telewizji, która odwiedziła wspaniałą willę polskiego ambasadora. Andrzej Przyłębski oprowadził kobietę po rezydencji i przedstawił żonie, która opowiadała o polskiej kuchni.

Przyłębska stwierdziła, że jedzenie jest bardzo ważną częścią naszej tradycji, a przy suto zastawionych stołach toczą niemal zawsze toczą się rozmowy polityczne. Fragment nagrania z polskimi napisami opublikował na Twitterze dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Julia Przyłębska mówi po angielsku. Padło znaczące pytanie

d25sc77

- Bardzo lubię gotować, ale obecnie nie mam na to czasu - powiedziała prezes Trybunału Konstytucyjnego. Ambasador Andrzej Przyłębski dodał, że w przeszłości jego żona często gotowała, a goście zawsze wstawali od stołu zadowoleni.

Nagranie pochodzi z 6 maja. Całość można obejrzeć w tym miejscu. W tym samym czasie w telewizji śniadaniowej Jarosław Kaczyński nazwał Przyłębską "towarzyskim odkryciem". Prezes PiS zachwalał szczególnie jej umiejętności kulinarne.

Czytaj też: Wideo z Jarosławem Kaczyńskim hitem w sieci. Miał nie lada problem
Afera wokół TW Wolfganga. Andrzej Przyłębski o przeszłości

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25sc77

Podziel się opinią

Share

d25sc77

d25sc77
Więcej tematów