Trwa ładowanie...

Jerzy Starak. Sprawdź, kim jest ojczym Piotra Woźniaka-Staraka zaginionego na jeziorze Kisajno

Jerzy Starak to biznesman i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Sprawdź, kim dokładnie jest ojczym Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął na jeziorze Kisajno.

Share
Jerzy Starak. Sprawdź, kim jest ojczym Piotra Woźniaka-Staraka zaginionego na jeziorze Kisajno
Źródło: Youtube.com, Fot: polpharma
d4jg0ik

Jerzy Starak — kim jest ojczym Piotra Woźniaka-Staraka?

Według listy tygodnika „Wprost”, Jerzy Starak jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. To największy polski inwestor w dziedzinie biotechnologii, właściciel Polpharmy będącej liderem rynku farmaceutycznego w Polsce oraz firmy Herbapol produkującej herbaty ziołowe. Niewiele osób wie, że Jerzy Starak wraz z żoną są także właścicielami restauracji Belvedere Łazienki Królewske, którą odwiedziło wielu znamienitych gości, takich jak Barack Obama, Hillary Clinton, Mick Jagger, Roman Polański czy Claudia Schiffer. Majątek Jerzego Staraka, jego żony, Anny Woźniak-Starak oraz Piotra oszacowano na około 5,9 mld dolarów. Jerzy Starak jest żonaty po raz drugi. Z pierwszego małżeństwa ma syna Patryka, natomiast z drugiego, córkę Julię. Zaginiony Piotr Woźniak-Starak jest jego pasierbem, synem drugiej żony.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno

Dziś, w środę 21 sierpnia wznowiono kolejną dobę poszukiwań w okolicach jeziora Kisajno. Poszukiwaniom Piotra Woźniaka-Staraka towarzyszą nadzwyczajne środki. Dziennikarze Wirtualnej Polski ustalili, że cały teren, na którym doszło do wypadku 39-latka, był monitorowany z pokładu policyjnego śmigłowca, a linię brzegową przeczesywali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Na miejscu obecni są także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie i strażacy z Giżycka, wyposażeni w sonar oraz wodnego robota.

d4jg0ik

Podziel się opinią

Share
d4jg0ik
d4jg0ik
Więcej tematów