Trwa ładowanie...
d3k9k9o
d3k9k9o
jacek kurski

Jerzy Owsiak obejrzy dziś "Wiadomości". W ten sposób wyzwał Kurskiego

Jurek Owsiak zapowiedział, że dziś - wyjątkowo - obejrzy "Wiadomości" TVP. To reakcja na pominięcie kwoty rekordowo wysokiej zbiórki we wczorajszym, wtorkowym wydaniu programu. WOŚP uzbierał w tym roku ponad 105 milionów złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3k9k9o

O niezbyt ciepłych relacjach Jurka Owsiaka i Jacka Kurskiego wiadomo nie od dziś. Zarządzana przez Kurskiego TVP nie poświęca zbyt wiele czasu Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wpierw odmówiła transmisji i współorganizacji 25. finału imprezy. Później wsławiła się między innymi zaledwie 14-sekundową wzmianką w jednym z wydań "Wiadomości" i usunięciem serduszka WOŚP z kurtki posła PO Arkadiusza Myrchy.

Pomimo krytycznych głosów TVP wciąż realizuje linię pomijania WOŚP. We wtorkowych "Wiadomościach" nie wspomniano o ogłoszonej właśnie rekordowej kwocie zbiórki (ponad 150 milionów złotych). Jurek Owsiak postanowił zareagować. Obiecując, że obejrzy dzisiejsze, środowe wydanie programu. Oczekując, że... Orkiestra zostanie w nim wspomniana.

"Jako obywatel tego kraju, do którego także symbolicznie należy Telewizja Publiczna, wzywam Pana, aby w dzisiejszych Wiadomościach Pan ten błąd naprawił i poinformował Polaków o ich wspaniałym działaniu" - napisał do Jacka Kurskiego na Facebooku. Zaapelował również do prezesa TVP, by ten odebrał nagrodę Złoty Pumeks, za "25 lat w 14 sekund". Kończąc zapewnił, że dziś obejrzy wiadomości.

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów